Resultater klubbmesterskap 2018

Helgen 9. – 11. mars arrangerte vi klubbmesterskap i 5 klasser. 25 spillere deltok og det ble mange spennende kamper.

Vinnerne ble:

Klasse A Alexander Henriksen

Klasse B Anto Skarica

Klasse C Andreas Estensen

Klasse D Lars Solli

Double: Benjamin Vaag Miller/Marie Skarica

Samtlige resultater finner dere her:

Fredag:

Bane 1:

19:00 Alf Antonsen – Per Ove Røkke 6-1, 6-1

20:00 Markku Laine – Maria Lisa Odland 5-7, 6-4, 7-10

21:00 Dusan Vasic – Rikard Olsson 6-1, 1-6, 3-6

Bane 2:

18:00 Emma Skarica – Mats Hagen 6-0, 6-0

19:00 Marie Skarica – Benjamin Vaag Miller 6-1, 6-2

20:00 Knut Hagen – Hans Petter Saxi  6-2, 6-3

 

Lørdag:

Bane 1:

09:00 Alf Antonsen – Anto Skarica 7-6, 0-1 Alf trakk seg grunnet skade

10:00 Mauritz/Andjela – Benjamin/Marie 5-7, 4-6

11:00 Andjela Ganevski – Alexander Henriksen 3-6, 0-6

12:00 Beate Røkke – Lars Solli 0-6, 0-6

13:00 Emma Skarica – Glenn Brottveit 1-6, 1-6

14:00 Andjela Ganevski – Dusan Vasic 6-1, 6-4

15:30 Beate Røkke – Alfred Arntzen 6-2, 6-0

16:30 Anto Skarica – Per Ove Røkke 6-1, 6-2

17:30 Mauritz Skogøy – Marie Skarica 5-7, 0-6

18:30 Dusan Vasic – Alexander Henriksen 1-6, 1-6

19:30 Knut Hagen – Maria Lisa Odland 2-6, 6-2, 6-2

 

Bane 2:

09:00 Knut Hagen – Markku Laine 6-2, 6-0

10:00 Maria Munkhaug Stand – Filip Vasic 6-2, 7-6

11:00 Maria Lisa Odland – Hans Petter Saxi 6-4, 6-2

12:00 Alfred Arntzen – Irene Stegen 0-6, 0-6

13:00 Andreas Estensen – Filip Vasic 4-6, 6-2, 10-7

14:00 Mauritz Skogøy – Benjamin Miller 6-4, 6-3

15:30 Lars Solli – Irene Stegen 6-2, 6-1

16:30 Alexander Henriksen – Rikard Olsson

17:30 Mats Hagen – Glenn Brottveit 3-6, 0-6

18:30 Andjela Ganevski – Rikard Olsson 6-4, 7-5

19:30 Markku Laine – Hans Petter Saxi 2-6, 3-6

 

Søndag

Bane 1:

10:00 Semi-finale klasse B Anto – Maria 6-2, 6-2

11:00 Semi-finale klasse A Alexander- Mauritz 6-2, 6-2

12:00 Finale klasse B Anto – Knut 6-1, 4-6, 6-1

13:00 Lars Solli – Alfred Arntzen 6-1, 6-0

14:00 Finale klasse A Alexander – Marie 6-1, 6-1

 

Bane 2:

10:00 Semi-finale klasse B Knut – Glenn 6-3, 0-6, 6-2

11:00 Semi-finale klasse A Marie – Andjela 6-3, 3-6, 6-3

12:00 Andreas Estensen – Maria Strand Munkhaug 6-4, 5-7, 10-3

13:00 Beate Røkke – Irene Stegen 2-6, 5-7

You may also like...